strona parafii- gora
intencje
18.03. – 24.03. 2019r.
intencje

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.03. – 24.03. 2019r.

Poniedziałek

18.03.2019

godz. 700

1. +Tadeusz Wolanin (of. Żona z Dziećmi)

godz. 1700

1. +Edward Słomiany (of. Żona z Dziećmi)

2. +Maria Szczepek (of. Zbigniew Wolanin)

 

Wtorek

19.03.2019

godz. 700

1. +Józef Ślączka (of. Córka Elżbieta)

2. ++Józef, Ludwik i ++Zmarli z Rodziny Pytlak (of. Grzegorz Cyparski)

godz. 1700

1. +Józef i Helena Ślączka (of. Dzieci)

 

Środa

20.03.2019

godz. 700

1. +Józef Kobiałka – z okazji imienin (of. Córka Agata)

2. +Bartłomiej Pytlak (of. Pracownicy DPS Brzozów i firma „GERIAMET”)

godz. 1700

1. Z Róży Doroty Kornaga o zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Sióstr oraz za +Zmarłe Siostry

 

Czwartek

21.03.2019

godz. 700

1. +Julia i Franciszek Gdula (of. Wnuki z Rodzina Rzepka)

2. +Maria Szczepek (of. Elżbieta i Wojciech Gazdowicz)

godz. 1700

1. +Paweł Gazdowicz (of. Andrzej z Rodziną)

 

Piątek

22.03.2019

godz. 700

1. +Maria Lusiusz (of. Córka Małgorzata z Rodziną)

2. +Teresa Bąk (of. Synowie Daniel i Przemysław z Żonami i Wnukami)

godz. 1700

1. +Janina i Władysław Szczepek (of. Córka Maria)

 

Sobota

23.03.2019

godz. 700

1. +Bartłomiej Pytlak (of. Rodzina Wolanin i Szerszeń z Golcowej)

godz. 1700

1. Dziękczynna w 3-Rocznicę Urodzin Dominika z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej (of. Babcia)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA

24.03.2019

godz. 730

1. +Edward Bąk (of. Żona z Rodziną)

2. Z okazji Urodzin o. Marka Inglota o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego
i opiekę Matki Bożej w kapłańskiej posłudze
(of. Bogusława i Roman Rzepka)

godz. 1100

1. +Józef Rzepka (of. Syn Wojciech)

2. Za Parafian

godz. 1630

1. O Zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sióstr z Róży Barbary Sobota i za ++Zmarłe Siostry

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.03. – 24.03.2019r.

Poniedziałek

18.03.2019

godz. 700

1. +Maria Waniacomiesięczna (of. Syn Władysław z Rodziną).

2. +Ignacy Wrona (of. Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Przysietnicy)

 

Wtorek

19.03.2019

godz. 700

1. +Józef Dąbrowski – kol.-Rocznicę Śmierci (of. Rodzina)

 

godz. 1700

1. +Kacper Owsiany (of. Koleżanki i Koledzy z Podstawówki i Gimnazjum)

 

Środa

20.03.2019

godz. 700

1. +Józef Dereń (of. Żona z Rodziną)

 

 

Czwartek

21.03.2019

godz. 700

1. +Jan Pisz; +Grażyna Wiewióra – 5-Rocznicę Śmierci (of. Rodzina)

 

Piątek

22.03.2019

godz. 1700

1. +Jan Olejko – 4-Rocznicę Śmierci; +Rodzice (of. Franciszek).

 

Sobota

23.03.2019

godz. 700

1. +Józef Pietryka (of. Żona i Dzieci)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA

24.03.2019

godz. 930

1. +Józef Rzepka i +Rodzice po obydwu Stronach (of. Żona).

2. +Bernard Zubel – 7-Rocznicę Śmierci (of. Żona)

godz. 1500

1. +Ignacy Wrona (of. Irena, Józef, Janina)

 

 
+Michał Szczepek:
intencje

Ks. Ryszard Krępowicz

+Michał Szczepek:

  1. of. Koleżanki i koledzy synowej Małgorzaty z firmy „ALTA”                  18.05.2019
  2. of. Zarząd Firmy „ALTA”                                                                         23.05.2019
  3. of. Maria i Bogusław Wolanin z Sanoczka                                       29.05.2019
  4. of. Genowefa Wolanin z Sanoczka                                                   03.07.2019
  5. of. Mariola i Jacek z Sanoka                                                             04.07.2019
  6. of. Helena Bąk z Sanoczka                                                               10.07.2019
  7. of. Bożena i Janusz Szumscy z Sanoczka                                         11.07.2019
  8. of. Józef i Wiesława Szczepek                                                          17.07.2019
  9. of. Anna i Jan Zalewski                                                                    18.07.2019
  10. of. Lucyna i Kazimierz Rzepka                                                        24.07.2019
  11. of. Anna i Andrzej                                                                                     25.07.2019
  12. of. Rada Parafialna w Sanoczku                                                                31.07.2019
  13. of. Koło Gospodyń Wiejskich w Sanoczku                                      07.08.2019
  14. of. Pracownicy Wolbudu                                                                           08.08.2019
  15. of. Pracownicy Wolbudu                                                                           14.08.2019

 

 
25.02. – 03.03. 2019r.
intencje

VII Niedziela Zwykła

25.02. – 03.03. 2019r.

Poniedziałek

25.02.2018

godz. 700

1. +Bronisław i Czesław Miezgiel (of. Córka)

godz. 1700

1. W intencji Filipa Pieniążka – w dniu 18 Urodzin – o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu

 

Wtorek

26.02.2019

godz. 700

1. +Maria Szczepek (of. Chrześnica Anna)

2. +Józef Klucz (of. Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Z. Sz. Nr 1 w Przysietnicy)

godz. 1700

1. ++Mąż, Rodzice oraz Aniela Dereń (of. Anna Bąk)

 

Środa

27.02.2019

godz. 700

1. +Bartłomiej Pytlak (of. Sąsiedzi)

godz. 1700

1. + Maria Krawieckacomiesięczna (of. Rodzina)

 

Czwartek

28.02.2019

godz. 700

1. +Maria Szczepek (of. Wnuk Tomasz z Rodziną)

godz. 1700

1. +Ludwika i Władysław Rzepka (of. Syn Roman)

 

Piątek

01.03.2019

godz. 700

1. +Bronisław Jajko (of. Chrześniak Wojciech Kufel z Żoną)

2. +Edward Data (of. Zofia i Józef Wania z Dziećmi)

godz. 1700

1. W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa

 

Sobota

02.03.2019

godz. 700

1. W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca NMP

godz. 1700

1. +Edward Datacomiesięczna (of. Żona, Dzieci i Wnuki)

2. +Maria Ślączka – w kolejną Rocznicę (of. Córka Elżbieta)

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

03.03.2019

godz. 730

1. Bratowe: +Bronisława, +Aniela, +Maria, +Janina i +Maria (of. Zofia)

2. Dziękczynna w 18-Rocznicę Urodzin Mirosława z prośbą o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu (of Rodzice)

godz. 1100

1. +Olga i Kazimierz Zagrobelny oraz +Maria i Ludwik Buczkowicz
(of. Wnuk Tomasz z Rodziną)

2. +Józef Pietryka – w 37-Rocznicę Śmierci (of. Rodzina)

godz. 1630

1. Za Parafian

VII Niedziela Zwykła

25.02. – 03.03.2019r.

Poniedziałek

25.02.2018

godz. 700

1. +Józef Rachwał i za ++Zmarłych Braci z Róży Józefa Bąka

2. +Ludwika Terchacomiesięczna (of. Mąż)

 

Wtorek

26.02.2019

godz. 700

1. +Józef Rachwał (of. Rodzina Gaździk)

 

 

Środa

27.02.2019

godz. 700

1. W intencji Braci z Róży Stanisława Buczka i za ++Zmarłych Braci z Róży (of. Stanisław Buczek)

2. +Józef Rachwał (of. Bogusława i Roman Rzepka)

 

Czwartek

28.02.2019

godz. 1700

1. +Jan Haduch (of. Żona z Rodziną)

2. +Stanisław Zubel (of. Brat Franciszek z Rodziną)

 

Piątek

01.03.2019

godz. 1700

1. W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa za ++Zmarłych Czcicieli

2. +Janina Owsiany (of. Pracownicy SP nr 2 w Przysietnicy)

 

Sobota

02.03.2019

godz. 700

1. +Maria i Józef Ślączka (of. Córka)

2. W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca NMP i za ++Zmarłych Czcicieli

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

03.03.2019

godz. 930

1. +Mieczysława Szczepek – w 7-Rocznicę Śmierci (of. Mąż)

2. ++Bronisława i Helena (of. Siostra)

godz. 1500

1. +Kazimierz Wolanin w 8-Rocznicę Śmierci (of. Syn Rafał z Rodziną)

 

 

 
11.02.–17.02. 2019r.
intencje

V Niedziela Zwykła

11.02.–17.02. 2019r.

Poniedziałek

11.02.2018

godz. 700

1.  + + Maria, Ks. Władysław

godz. 1700

1. + Stanisław Dąbrowski (of. Żona)

 

Wtorek

12.02.2019

godz. 700

1. ++Jan, Stanisław, Franciszek, Maria

godz. 1700

1. +Maria Szczepek (of. Wnuk Bogdan z Rodziną)

 

Środa

13.02.2019

godz. 700

1. +Józef Klucz (of. Sąsiedzi z ul. Wiosennej)

 

godz. 1700

1. +Ludwika Rzepka (of. Prawnuki Filip, Maja i Mikołaj)

 

Czwartek

14.02.2019

godz. 700

1. +Maria Szczepek (of. Siostra Zakon. Maria Gazdowicz)

godz. 1700

1. +Stanisława Dereń (of. Jan Zubel z Rodziną)

 

Piątek

15.02.2019

godz. 700

1. W intencji Parafian

godz. 1700

1. ++Zofia, Aniela, Apolonia (of. Wojciech)

 

Sobota

16.02.2019

godz. 700

1. +Ludwika Rzepka (of. Wnuk Jarosław z Żoną)

godz. 1700

1. +Władysława Szarek (of. grupa pielgrzymkowa św. Wojciecha)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

17.02.2019

godz. 730

1. ++Rodzice: Rybów i Szczepków; Andrzej Ryba (of. Rodzina Rybów)

2. ++Zofia Wolanin; Ks. Franciszek Rzepka (of. Brat Roman)

godz. 1130

1. Stanisława, Tadeusz, Zygmunt Dereń

godz. 1630

1. +Zofia i Stanisław Birecki (of. Syn Zdzisław z Rodziną)

V Niedziela Zwykła

11.02.–17.02.2019r.

Poniedziałek

11.02.2018

godz. 1700

1. +Maria Bąk (of. Siostra)

 

Wtorek

12.02.2019

godz. 745

1. ++Zofia, Leopold, - Anastazja (of. Stanisław)

 

 

Środa

13.02.2019

godz. 1745

1. +Józef i Zofia Dąbrowscy (Of. Córka z Rodziną)

 

Czwartek

14.02.2019

godz. 745

1. ++Salomea, Kazimierz, Stanisława Rzepka (Of. Syn z Rodziną)

 

Piątek

15.02.2019

godz. 1745

1. +Władysława Szarek (Of. Pracownicy SP nr 2 w Przysietnicy)

 

Sobota

16.02.2019

godz. 745

1. ++Józef i Jan Rzepka (Of. Córka Danuta z Rodziną)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

17.02.2019

godz. 930

1. +Z Róży Janiny Bąk o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr i za ++Zmarłe Siostry

godz. 1500

1. Bogdan Zubel; Władysław Zubel (of. Rodzina)