strona parafii- gora
11.02.–17.02. 2019r.
intencje

V Niedziela Zwykła

11.02.–17.02. 2019r.

Poniedziałek

11.02.2018

godz. 700

1.  + + Maria, Ks. Władysław

godz. 1700

1. + Stanisław Dąbrowski (of. Żona)

 

Wtorek

12.02.2019

godz. 700

1. ++Jan, Stanisław, Franciszek, Maria

godz. 1700

1. +Maria Szczepek (of. Wnuk Bogdan z Rodziną)

 

Środa

13.02.2019

godz. 700

1. +Józef Klucz (of. Sąsiedzi z ul. Wiosennej)

 

godz. 1700

1. +Ludwika Rzepka (of. Prawnuki Filip, Maja i Mikołaj)

 

Czwartek

14.02.2019

godz. 700

1. +Maria Szczepek (of. Siostra Zakon. Maria Gazdowicz)

godz. 1700

1. +Stanisława Dereń (of. Jan Zubel z Rodziną)

 

Piątek

15.02.2019

godz. 700

1. W intencji Parafian

godz. 1700

1. ++Zofia, Aniela, Apolonia (of. Wojciech)

 

Sobota

16.02.2019

godz. 700

1. +Ludwika Rzepka (of. Wnuk Jarosław z Żoną)

godz. 1700

1. +Władysława Szarek (of. grupa pielgrzymkowa św. Wojciecha)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

17.02.2019

godz. 730

1. ++Rodzice: Rybów i Szczepków; Andrzej Ryba (of. Rodzina Rybów)

2. ++Zofia Wolanin; Ks. Franciszek Rzepka (of. Brat Roman)

godz. 1130

1. Stanisława, Tadeusz, Zygmunt Dereń

godz. 1630

1. +Zofia i Stanisław Birecki (of. Syn Zdzisław z Rodziną)

V Niedziela Zwykła

11.02.–17.02.2019r.

Poniedziałek

11.02.2018

godz. 1700

1. +Maria Bąk (of. Siostra)

 

Wtorek

12.02.2019

godz. 745

1. ++Zofia, Leopold, - Anastazja (of. Stanisław)

 

 

Środa

13.02.2019

godz. 1745

1. +Józef i Zofia Dąbrowscy (Of. Córka z Rodziną)

 

Czwartek

14.02.2019

godz. 745

1. ++Salomea, Kazimierz, Stanisława Rzepka (Of. Syn z Rodziną)

 

Piątek

15.02.2019

godz. 1745

1. +Władysława Szarek (Of. Pracownicy SP nr 2 w Przysietnicy)

 

Sobota

16.02.2019

godz. 745

1. ++Józef i Jan Rzepka (Of. Córka Danuta z Rodziną)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

17.02.2019

godz. 930

1. +Z Róży Janiny Bąk o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Sióstr i za ++Zmarłe Siostry

godz. 1500

1. Bogdan Zubel; Władysław Zubel (of. Rodzina)