strona parafii- gora
25.02. – 03.03. 2019r.
intencje

VII Niedziela Zwykła

25.02. – 03.03. 2019r.

Poniedziałek

25.02.2018

godz. 700

1. +Bronisław i Czesław Miezgiel (of. Córka)

godz. 1700

1. W intencji Filipa Pieniążka – w dniu 18 Urodzin – o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu

 

Wtorek

26.02.2019

godz. 700

1. +Maria Szczepek (of. Chrześnica Anna)

2. +Józef Klucz (of. Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Z. Sz. Nr 1 w Przysietnicy)

godz. 1700

1. ++Mąż, Rodzice oraz Aniela Dereń (of. Anna Bąk)

 

Środa

27.02.2019

godz. 700

1. +Bartłomiej Pytlak (of. Sąsiedzi)

godz. 1700

1. + Maria Krawieckacomiesięczna (of. Rodzina)

 

Czwartek

28.02.2019

godz. 700

1. +Maria Szczepek (of. Wnuk Tomasz z Rodziną)

godz. 1700

1. +Ludwika i Władysław Rzepka (of. Syn Roman)

 

Piątek

01.03.2019

godz. 700

1. +Bronisław Jajko (of. Chrześniak Wojciech Kufel z Żoną)

2. +Edward Data (of. Zofia i Józef Wania z Dziećmi)

godz. 1700

1. W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa

 

Sobota

02.03.2019

godz. 700

1. W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca NMP

godz. 1700

1. +Edward Datacomiesięczna (of. Żona, Dzieci i Wnuki)

2. +Maria Ślączka – w kolejną Rocznicę (of. Córka Elżbieta)

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

03.03.2019

godz. 730

1. Bratowe: +Bronisława, +Aniela, +Maria, +Janina i +Maria (of. Zofia)

2. Dziękczynna w 18-Rocznicę Urodzin Mirosława z prośbą o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu (of Rodzice)

godz. 1100

1. +Olga i Kazimierz Zagrobelny oraz +Maria i Ludwik Buczkowicz
(of. Wnuk Tomasz z Rodziną)

2. +Józef Pietryka – w 37-Rocznicę Śmierci (of. Rodzina)

godz. 1630

1. Za Parafian

VII Niedziela Zwykła

25.02. – 03.03.2019r.

Poniedziałek

25.02.2018

godz. 700

1. +Józef Rachwał i za ++Zmarłych Braci z Róży Józefa Bąka

2. +Ludwika Terchacomiesięczna (of. Mąż)

 

Wtorek

26.02.2019

godz. 700

1. +Józef Rachwał (of. Rodzina Gaździk)

 

 

Środa

27.02.2019

godz. 700

1. W intencji Braci z Róży Stanisława Buczka i za ++Zmarłych Braci z Róży (of. Stanisław Buczek)

2. +Józef Rachwał (of. Bogusława i Roman Rzepka)

 

Czwartek

28.02.2019

godz. 1700

1. +Jan Haduch (of. Żona z Rodziną)

2. +Stanisław Zubel (of. Brat Franciszek z Rodziną)

 

Piątek

01.03.2019

godz. 1700

1. W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa za ++Zmarłych Czcicieli

2. +Janina Owsiany (of. Pracownicy SP nr 2 w Przysietnicy)

 

Sobota

02.03.2019

godz. 700

1. +Maria i Józef Ślączka (of. Córka)

2. W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca NMP i za ++Zmarłych Czcicieli

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA

03.03.2019

godz. 930

1. +Mieczysława Szczepek – w 7-Rocznicę Śmierci (of. Mąż)

2. ++Bronisława i Helena (of. Siostra)

godz. 1500

1. +Kazimierz Wolanin w 8-Rocznicę Śmierci (of. Syn Rafał z Rodziną)