11 NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2018 r. Drukuj

11 NIEDZIELA ZWYKŁA  17.06.2018 r.

1. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msze św. dla dzieci szkolnych w kościele i kaplicy o godz. 8.00. W związku zakończeniem roku szkolnego i katechetycznego zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św.

2. Za tydzień Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj podjęli bezinteresowną pracę przy malowaniu ogrodzenia naszego cmentarza.

4. Grupa św. Wojciecha informuje, że 5 lipca wyrusza z Kolegiaty w Brzozowie w ramach 38 Archidiecezjalnej Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 czerwca w parafii Humniska - Krzyżówka od Mszy św. o godz. 15.00. Ci, którzy nie mogą pielgrzymować fizycznie mogą włączyć się w sposób duchowy.

5. Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień są proszeni parafianie z domów (…).

Zapowiedzi przedślubne:

Artur Szerszeń, stanu wolnego, s. Adama i Aldony Marchewka, ur. 21.08.1992 r. w Brzozowie, zam. Izdebki 154, z Pauliną Zubel, stanu wolnego, c. Marka i Agaty Wacek, ur. 26.04.1995 r. w Brzozowie, zam. Przysietnica 429, zap. II.

Marek Biedka, stanu wolnego, s. Bogdana i Agnieszki Filip, ur. 09.05.1994 r. w Brzozowie, zam. Blizne 451, z Kamilą Woźniak, stanu wolnego, c. Jana i Heleny Gaździk, ur. 31.05.1993 r. w Brzozowie, zam. Przysietnica 259, zap. I.

10 NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.06.2018 r. Drukuj

10 NIEDZIELA ZWYKŁA - 10.06.2018 r.

1. Dziś składka w kopertach na remont organów.

2. Jutro w kościele na Mszy św. popołudniowej spotkanie grupy Duchowe Dzieci św. Marcina, we wtorek grupy modlącej się o trzeźwość, we środę AK. Jutro od godz. 7.00 będą pobierane odpady wielkogabarytowe i elektrośmieci składane przy Domu Strażaka.

3. We środę odbędzie się drugie w tym roku nabożeństwo fatimskie pod przewodnictwem ks. Bogdana Czerwińskiego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i osoby w podeszłym wieku.

4. W sobotę 16 czerwca 2018 r. od godz. 9.00 malowanie ogrodzenia naszego cmentarza, o którym wcześniej już informowaliśmy.

5. Dyrekcja, Rada Rodziców i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Przysietnicy zapraszają Mieszkańców Przysietnicy na Piknik rodzinny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorej matki naszego ucznia. Piknik odbędzie się dnia 17 czerwca br. w niedzielę o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Przysietnicy.

6. Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień są proszeni parafianie z domów (…).

7. Informujemy, że organizowany jest wyjazd autokarem do Kalwarii Pacławskiej w dniu 23 czerwca 2018 r. (tj. Sobota) na "Drogę Krzyżową" (wyjazd z Brzozowa o godz. 7.00
z przystanku PKS). Zgłoszenia kierujemy pod numery telefonów w Brzozowie
i Przysietnicy. Numery telefonów wywieszone są w gablocie.

8. Od 15 do 17 czerwca odbywać się będą "Trzydniowe" Rekolekcje dla Oazy Młodzieżowej i Dziecięcej z Przysietnicy na Willi Ojców Jezuitów w Starej Wsi. Prosimy parafian o modlitwę na czas przeżywania tych rekolekcji dla naszych dzieci i młodzieży.

9. Informujemy, że nasza Parafianka Dominika Dereń uczennica II Klasy Liceum Ekonomicznego w Brzozowie biorąca udział w "Ogólnopolskim Konkursie Widzy Biblijnej" w Niepokalanowie wśród 120 finalistów zajęła 4 miejsce. Ogólna liczba uczniów w tym konkursie wyniosła 35 tysięcy uczestników. Gratulujemy tak wysokiego miejsca i życzymy wielu łask Bożych w dalszym poznawaniu Boga ukrytego na kartach Pisma św.