15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 LIPCA 2019 r. Drukuj

1. Dziękujemy naszym Parafianom za ofiary składane na remont naszych świątyń.

2. W piątek w Kościele po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów całej parafii w związku z uroczystością odpustową.

3. Do sprzątania kościoła proszeni są parafianie (…). Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej.

4. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi nasz rodak: misjonarz br. Zdzisław Olejko.

5. Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji. Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00.Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami.

6. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy, organizowana przez MIVA Polska.

7. Spotkanie grupy modlącej się o trzeźwość w środę po wieczornej Mszy św.

14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 07 LIPCA 2019 r. Drukuj

1. Dziś w naszej parafii niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych. Składka mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Parafianom dziękujemy za ofiary składane na remont naszych świątyń, rejonowym za posługę. Za tydzień składka w kopertach na remonty naszych świątyń.

2. Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji Przemyskiej, we środę święto św. Benedykta, Patrona Europy.

3. We czwartek spotkanie Duchowych Dzieci św. Marcina. W sobotę po Mszy św. wieczornej kolejne nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian.

4. W przyszłą niedzielę – 14 lipca – o godzinie 13.00 odbędzie się XVIII Krempniańska Parada Historyczna. Szczegóły na plakacie. Zaprasza nasz rodak Ks. Józef Obój.

5. Wyjazd autokarowy do Częstochowy 13 lipca o godzinie 23.00. Autobus wyjedzie z górnej części parafii i po drodze zabierze wszystkich pielgrzymów. Jest jeszcze kilka miejsc. Zapraszamy!

6. Pan Sołtys przypomina, że w drugi poniedziałek miesiąca (tj.8 lipca) w Biurze Sołtysa będzie pobierana opłata za wywóz nieczystości stałych w godz. (14.00-18.00).