29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 PAŹDZIERNIKA 2019 r. Drukuj

1. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny w Kościele. Taca przeznaczona jest na potrzeby misji. W modlitwie różańcowej wspominamy dzieła misyjne Kościoła. Na zakończenie Tygodnia Misyjnego w przyszłą niedzielę z inicjatywy AK można będzie złożyć do puszek ofiary na rzecz misji, głównie działalności misyjnej brata Zdzisława Olejko.

2. We wtorek wspomnienie lit. św. Jana Pawła II, AK poprowadzi modlitwę różańcową w intencji misjonarzy, we czwartek bł. Jana Balickiego.

3. W nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na zimowy.

4. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy parafian (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Kartki wspominkowe znajdują się na stoliku z prasą.

5. W dniu dzisiejszym młodzież oazowa rozprowadza znicze. Dochód będzie przeznaczony na działalność Oazy.

28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 PAŹDZIERNIKA 2019 r. Drukuj

1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziś o godz. 16.30 w kościele parafialnym Msza św. i ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie (przynosimy ze sobą świece). Zapraszamy przygotowujących się do bierzmowania od klasy VI do VIII SP z całej parafii. Za tydzień rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele. W najbliższą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych.

2. Zachęcamy do udziału w wyborach parlamentarnych.

3. W piątek św. Łukasza, modlimy się w intencji służby zdrowia, w sobotę bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

4. W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry. Początek o 9.30, zakończenie ok. 13.30.

5. W sobotę o godzinie 10.00 spotkanie dzieci klasy III z górnej części parafii

6. Do sprzątania kościoła prosimy parafian (…). Zachęcamy do zaopatrywania się w prasę katolicką. Można zaopatrywać się w kartki wspominkowe, które znajdują się na stoliku z prasą.

7. Pan Sołtys informuje, iż w poniedziałek 14.10.2019 r. w godz.(14.00-17.00) w Biurze Sołtysa będzie pobierana opłata za wywóz nieczystości stałych.