24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 WRZEŚNIA 2019 r. Drukuj

1.   Dziś z racji dnia środków społecznego przekazu składka mszalna przeznaczona jest na radio diecezjalne. Zbiórka do puszek na remont holu Zakładu Radioterapii w Brzozowie

2.   W tym tygodniu wypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci młodzież i wychowawców; w  środę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski; w sobotę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

3.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień  prosimy parafian (…). Zachęcamy do zaopatrywania się w prasę katolicką. Przypominamy o zapisach na  Pielgrzymkę Róż do Krosna.

23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 WRZEŚNIA 2019 r. Drukuj

1. Dziś błogosławieństwo ziarna siewnego, zbiórka ofiar w kopertach na remont naszych świątyń. Dziękujemy rejonowi przygotowującemu w tym roku dożynki za ofiarę w kwocie 500 zł. z przeznaczeniem na pozłocenie naczyń liturgicznych

2. We wtorek spotkanie grupy modlącej się o trzeźwość, w środę spotkanie Duchowych Dzieci św. Marcina i spotkanie modlitewne uwielbienia Boga, w piątek będziemy przeżywać kolejne nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

3. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W ramach ogólnopolskiej modlitwy Polska pod Krzyżem, zapraszamy wszystkich Parafian, aby zgromadzić się przy naszym krzyżu misyjnym po Mszy św. o godz. 18.00 i dać świadectwo w obronie naszej wiary.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień prosimy parafian (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Przypominamy o zapisach na Pielgrzymkę Róż do Krosna.

5. Sołtys i Rada Sołecka sołectwa Przysietnica z w o ł u j e zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 15 września 2019 r. tj. niedziela o godz. 17.00 w Domu Strażaka w Przysietnicy.

5. W UM w Brzozowie (pokój nr 10) przyjmowane będą wnioski o stypendia szkolne-pomoc o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy. Ogłoszenia Policji odnośnie bezpańskich psów, badań diagnostycznych i Sołtysa w gablotce.

6. Szpital w Brzozowie zwraca się z prośbą o pomoc w remoncie holu głównego Zakładu Radioterapii. Środki będą zbierane do puszek w przyszłą niedzielę.