Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli - 06.01.2019 r. Drukuj

1.    Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W naszej parafii niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych, czasie Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Składka mszalna przeznaczona jest na misje i WSD.

2.    Dziękujemy Akcji Katolickiej, Kapeli „Przysietczanie”, Nauczycielom i dzieciom z Zespołu Szkół nr 1, zaproszonym Gościom oraz zaangażowanym Parafianom za zorganizowanie spotkania opłatkowego dla Seniorów naszej parafii. Seniorom dziękujemy za przybycie i stworzenie wspaniałej atmosfery w czasie spotkania.

3.    W najbliższą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, zakończenie liturgicznego okresu Bożego Narodzenia. Szopka, choinki, kolędy tradycyjnie towarzyszą nam do 2 lutego.

4.     W piątek na Mszy św. o godz. 17.00.  spotkanie grupy „Duchowe Dzieci św. Marcina”. Zapraszamy serdecznie naszych Parafian, którzy pragną poznać i żyć według charyzmatu św. Patrona naszej parafii. Na Mszę św. zapraszamy wszystkie klasy, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania od klasy VI począwszy, z dolnej części parafii. Spotkania odbywają się 11 dnia każdego miesiąca.

5.    Wizytę duszpasterską tzw. kolędę będziemy kontynuować przez cały tydzień od godz. 15.00. do 20.00, w sobotę od 9.00do 18.00.

6.    Do sprzątania proszeni są parafianie z domów (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką