ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - 13.01.2019 r. Drukuj

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - 13.01.2019 r.

 

1.    Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia. Szopka, choinki, kolędy tradycyjnie towarzyszą nam do 2 lutego.

2.    Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy naszym Parafianom  za każdy przejaw życzliwości wobec nas, Waszych duszpasterzy. Jeżeli są rodziny, do których z różnych względów nie dotarliśmy, a które pragną błogosławieństwa kolędowego prosimy o indywidualny kontakt.

3.    We środę po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlącej o trzeźwość.

4.    W piątek (18 stycznia) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który  zakończy się w piątek (25 stycznia), świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Za udział w nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

5.    W sobotę 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji. Ks. Paweł zaprasza w sobotę na godz. 16.00 chętnych do scholi z dolnej części parafii.

6.    Dyrekcja, Nauczyciele, Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy serdecznie zapraszają na „Bal Malucha”,  który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 stycznia br. w budynku Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy. W programie wiele atrakcji: zabawa przy dźwiękach orkiestry, konkursy z nagrodami, foto-budka. Czynne będą również kawiarnia i kuchnia. Początek godz. 14,00.

7.      Do sprzątania proszeni są parafianie (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką.