3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 stycznia 2019 r. Drukuj

3 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 stycznia 2019 r.

1.Za tydzień w naszej parafii niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych.

2.W sobotę  2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach świętych. Porządek Mszy św. w kościele o godz. 7.30 i 17.00, w kaplicy o godz. 9.30 i 17.00. W Święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca mszalna z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

3.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w kaplicy w czwartek od godz. 16.00., w kościele w piątek od godz. 16.00. Zapraszamy na całodzienną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W piątek od godz. 8.00. udamy się z posługą sakramentalną do chorych z możliwością przyjęcia sakramentu chorych. W górnej części parafii w czasie Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania

4.W Święto Ofiarowania Pańskiego rozpoczniemy Parafialny Tydzień Modlitw o Uzdrowienie. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablotce parafialnej. Osoby pragnące uczestniczyć w nabożeństwach prosimy, aby wcześniej skorzystały ze spowiedzi św.

5.Do sprzątania proszeni są parafianie (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką.