1 Niedziela Wielkiego Postu – 10.03 2019 r. Drukuj

1.      Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kaplicy o godz.14.30, w kościele o godz. 16.00, a po nich Msza św. Za tydzień w kaplicy o godz. 9.30 pasowanie na ministrantów; zbiórka do puszek na misje.

2.      Jutro w kościele spotkanie grupy „Duchowe Dzieci św. Marcina”, zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z dolnej części parafii; we środę spotkanie Rady Parafialnej; we czwartek spotkanie klas ósmych i trzecich gimnazjum przed przyjęciem sakramentu bierzmowania; w piątek kościele i kaplicy (prowadzi Ruch Światło – Życie) o godz. 17.00 Droga Krzyżowa a po niej Msza św. i katecheza przedmałżeńska; w sobotę o godz. 18.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.

3.      Do sprzątania proszeni są parafianie (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie naszych świątyń.

4.      W dn. 15-17 marca w ośrodku oo. Jezuitów w Orzechówce odbędzie trzecia seria rekolekcji o cnotach. Początek w piątek o godz. 20.00, zakończenie w niedzielę ok. 14.00. Zapisy do środy; szczegóły na stronie parafialnej. Zapraszamy parafian.

5.      Burmistrz Brzozowa informuje, że dn. 16 marca o godz. 16.00 w Domu Strażaka w Przysietnicy odbędzie się zebranie wiejskie sprawozdawczo – wyborcze.

6.      W bocznym ołtarzu (w kościele przy obrazie Jezusa Miłosiernego, w kaplicy św. Józefa) została wystawiona Księga Trzeźwości. Wszystkich zachęcamy do złożenia świadectwa trzeźwości oraz do modlitwy za osoby uzależnione.

7.      Wszystkich uzdolnionych artystycznie prosimy o wykonanie dowolnej dekoracji wielkanocnej. Ozdoby zostaną podarowane dzieciom przebywającym w szpitalach i ośrodkach Caritasu; prace można przynosić do ks. Andrzeja lub wskazać miejsce odbioru.