strona parafii- gora
2 Niedziela Wielkiego Postu – 17.03. 2019 r. Drukuj

1.    Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kaplicy o godz.14.30, w kościele o godz. 16.00, a po nich Msza św. i katecheza przedmałżeńska. Dziś zbiórka do puszek na pomoc dla misji. Zachęcamy do wpisywania się do księgi trzeźwości.

 

2.    Jutro rozpoczynamy rekolekcje w naszych szkołach, które poprowadzi ks. Łukasz Sowa, nasz były wikariusz. W poniedziałek i wtorek SP nr 2, we środę i czwartek ZS nr 1. Dokładny plan został podany dzieciom w szkołach, zawieszony w gablotce parafialnej i stronie internetowej  naszej parafii.

 

3.    We wtorek 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. w kościele i w kaplicy rano o godz. 7.00. a wieczorem o godz. 17.00. Pamiętamy w modlitwie o Ojcu św. seniorze Benedykcie XVI, ks. abp. Józefie Michaliku i wszystkich solenizantach. W naszej parafii tradycyjnie dokonamy błogosławieństwa ziemniaków.

 

4.    We środę spotkane AK; w piątek kościele i kaplicy o godz. 17.00 Droga Krzyżowa, Msza św. i katecheza przedmałżeńska.

 

5.     Do sprzątania proszeni są parafianie (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie naszych świątyń.