strona parafii- gora
4 Niedziela Wielkiego Postu – 31 marca 2019 r. Drukuj

1. Dzisiaj Gorzkie Żale w kaplicy o godz.14.30, w kościele o godz. 16.00, a po nich Msza święta i katecheza przedmałżeńska. Zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W najbliższy piątek w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Słowo Boże  będzie głosił ks. Jacek Rosół, proboszcz ze Szczepańcowej. Dokładny program rekolekcji został zamieszczony na stronie internetowej parafii. Spowiedź wielkopostna odbędzie się w Wielki Poniedziałek.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; spowiedź w czwartek w kaplicy i w piątek w kościele od godz. 17.00. W piątek od godz. 8.00. udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Zapraszamy na całodzienną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

4. W piątek w kaplicy o godz. 17.00 Droga Krzyżowa a po niej Msza św. z nauką rekolekcyjną. Droga Krzyżowa w kościele o godz. 18.00.,  a po niej Msza św. z nauką rekolekcyjną i nauką stanową dla młodzieży.

5. Do sprzątania proszeni są Parafianie (…). Dziękujemy za ofiary składane na ogrzewanie kościoła i kaplicy. Na stoliku jest do zakupienia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

6. Można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne składając ofiarę na cele Caritas.

Zapowiedzi przedślubne:

Rafał Szarek zam. w Przysietnicy, z Justyną Zgłobicka zam. w Turzym Polu, zap. II.

Dawid Lusiusz zam. w Przysietnicy, z Patrycją Janik zam. w Malinówce, zap. II.