strona parafii- gora
17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 LIPCA 2019 r. Drukuj

 

1. Serdecznie witamy w naszej parafii o. Edwarda Staniukiewicza OFM z Kalwarii Pacławskiej i dziękujemy mu za posługę słowa Bożego. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na remonty sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej i kaplic przy dróżkach. Za tydzień w naszej parafii niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia odpustu parafialnego.

3. W czwartek rozpoczyna się miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas trzeźwości narodu polskiego. Zachęcamy naszych Parafian do podjęcia abstynencji.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w kaplicy w czwartek od godz. 17.00, w kościele w piątek od godz. 17.00. Z posługą sakramentalną do chorych udamy się w piątek o godz. 8.00. W pierwszy piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.