10-LECIE OAZY I 20-LECIE DOMOWEGO KOŚCIOŁA

W ubiegłą sobotę tj. 26 września br. Ruch Światło-Życie oraz Domowy Kościół przeżywali swoje jubileusze - Oaza 10-lecie, a Domowy Kościół 20-lecie. Wydarzenie to rozpoczęło się Eucharystią pod przewodnictwem Moderatora Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła w Przysietnicy Ks. Bartłomieja Dziepaka. Piękną i umacniającą homilię wygłosił Ks. Ryszard Krempowicz zaś całości towarzyszyła wyjątkowa oprawa muzyczna.

Po Eucharystii udaliśmy się do Domu Strażaka na część oficjalną oraz przedstawienie. Podczas całej uroczystości towarzyszyli nam goście tj. Radny Powiatu - Pan Marek Wacek, Przedstawiciel Gminy Brzozów - Pan Bogdan Błaż, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przysietnicy - Pani Wiesława Szarek oraz Pan Sołtys - Krzysztof Zubel.

W trakcie części oficjalnej głos zabrali: Ks. Proboszcz Jan Smoła, Radny Powiatu - Pan Marek Wacek, Pan Sołtys - Krzysztof Zubel, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przysietnicy - Pani Wiesława Szarek, Para Rejonowa Domowego Kościoła - Państwo Jolanta i Grzegorz Śnieżek, Pani Wanda Gosztyła, Ks. Krzysztof Bis.

Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć uwielbienia Boga przez taniec i śpiew.

Zobacz więcej zdjęć!