Dni Dziękczynienia - Przysietnica 2020

W Uroczystość św. Marii Magdaleny rozpoczną się w naszej parafii dni dziękczynienia, które będą trwać do niedzieli. Z powodu koronawirusa nie odbyły się rekolekcje wielkopostne, spotkania w Ośrodku oo. Jezuitów i rekolekcje wakacyjne. Niech zatem te dni będą skromną rekompensatą za ich brak w naszym życiu duchowym i dziękczynieniem, że nasza parafia nie została dotknięta ofiarami pandemii. Od czwartku spotkania będą się rozpoczynać Mszą św. o godz. 18.00, później spotkanie modlitewne i katecheza o Posłańcach Światłości w dzisiejszym świecie. W czasie niedzielnych Mszy św. podejmiemy próbę podsumowania naszych doświadczeń duchowych. Zapraszamy do licznego uczestnictwa wszystkich naszych Parafian.