Gdzie Maryja, tam Duch Święty!

Wszyscy oni trwali jednomyślnie na modlitwie razem z niewiastami, Maryją, Matką Jezusa, i braćmi Jego (1, 14). W najbliższy piątek do naszego Wielkanocnego Wieczernika w Przysietnicy zaprasza nas fatimska Pani, gdyż w tym dniu rozpoczniemy pierwsze nabożeństwo fatimskie. Tegoroczną serię nabożeństw poprowadzi ks. kanonik Janusz Marszałek, proboszcz parafii Nozdrzec. Zapraszamy dzieci z całej parafii (pierwszokomunijne w strojach), młodzież, parafian z dolnej i górnej części. U nas w Przysietnicy ufamy Jej i wierzymy, że zaprowadzi nas w miejsca, gdzie możemy doświadczyć napełnienia Duchem Świętym. Niech w tym dniu towarzyszą nam słowa pieśni ruchu Światło – Życie: Pomódl się Miriam, aby Twój Syn żył we mnie. Pomódl się, by Jezus we mnie żył. Gdzie Ty jesteś, zstępuje Duch Święty. Gdzie Ty jesteś, niebo staje się. Skoro oazowi charyzmatycy uczynili te słowa swoją modlitwą, więc my również nie powinniśmy się niczego obawiać. Niech zatem Maryja prowadzi nas w duchowe przestrzenie napełnienia Duchem Świętym.