strona parafii- gora
21 NIEDZIELA ZWYKŁA 25 SIERPNIA 2019 r. Drukuj


 

1. Dziękujemy Rodzinom z domów od nr. 801, ul. Boh. II Wojny Światowej i ul Wiosennej za przygotowanie dożynek. Za tydzień w naszej parafii niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych.


2. W piątek Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00. Przypominamy o zapisach na Pielgrzymkę Róż do Krosna.


3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień do sprzątania prosimy parafian z domów (…). Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.


4. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2019/2020 nastąpi w poniedziałek 2 września. Msze św. w kościele i kaplicy o godz. 8.00. Zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów szkoły. Spowiedź dzieci i młodzieży przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym i katechetycznym codziennie przed Mszą św.


5. Dziękujemy ofiarodawcom na pozłocenie puszki (koszt 900) zł. do przechowywania P. Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zakupiono podkasz arkę żyłkową w kwocie 3 tyś. zł.


6. Pan Dyrektor Wiesław Pałka informuje, że zajęcia adaptacyjne w Przedszkolu Samorządowym w Przysietnicy odbywać się będą od poniedziałku 26 sierpnia w godz. od 9.00 do 12.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola. W przedszkolu funkcjonuje oddział dla dzieci przedszkolnych, których rodzice pracują i nie mają możliwości sprawowania nad nimi opieki. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 6.30 do 16.30. Pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci, które dotychczas nie uczęszczały do przedszkola odbędzie się w najbliższy wtorek 27 sierpnia o godzinie 17.00.