XVI Niedziela w okresie zwykłym
18.07.2021 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pogorzelców z Dydni.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie ministrantów przed odpustem parafialnym.
  1. W czwartek 22 lipca św. Marii Magdaleny – uroczystość odpustowa w naszej parafii. W kościele parafialnym porządek Mszy świętych niedzielny. W kaplicy Msza św. w dzień odpustu będzie o godz. 15.00. Uroczystą sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi ks. Zbigniew Wolanin, nasz rodak obchodzący Jubileusz 50-lecia kapłaństwa, oraz o. Józef Birecki obchodzący Jubileusz 25-lecia kapłaństwa, zaś kazanie wygłosi ks. Marek Inglot.
  1. W piątek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.
  1. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy, organizowana przez MIVA Polska.
  1. Przypominamy o rekolekcjach wakacyjnych 23 VII-28 VII w Rzeszowie.
  1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Zamościa, Kodnia i Sandomierza. Szczegóły w gablotce, zapisy u ks. Bartłomieja.
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, a na ten tydzień proszeni są parafianie (…). Zachęcamy do zaopatrywania się w prasę katolicką.