NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

12.01.2020 r.

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - 12.01.2020 r.

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia. Szopka, choinki, kolędy tradycyjnie towarzyszą nam do 2 lutego. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy naszym Parafianom za każdy przejaw życzliwości wobec nas, Waszych duszpasterzy. Jeżeli są rodziny, do których z różnych względów nie dotarliśmy, a które pragną błogosławieństwa kolędowego prosimy o indywidualny kontakt.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlącej o trzeźwość.
  4. W sobotę (18 stycznia) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w sobotę (25 stycznia), świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Za udział w nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  5. Dyrekcja, Nauczyciele, Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy serdecznie zapraszają na „Bal Malucha”, który odbędzie się dziś o godz. 14.00 w budynku Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy. W programie wiele atrakcji: zabawa przy dźwiękach orkiestry, konkursy z nagrodami, foto-budka. Czynne będą również kawiarnia i kuchnia. Początek godz. 14,00.
  6. Dyrekcja i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Przysietnicy serdecznie zapraszają WSZYSTKIE DZIECI na BAL MALUCHA, który odbędzie się 19 stycznia 2020 r. (niedziela). Bal rozpocznie się o godzinie 14:00. Zapraszamy w strojach karnawałowych! Bal poprowadzi wodzirej z grupy HOLIDAY. Atrakcje: animatorzy, muzyka, szczudlarz, bańki mydlane. Kawiarenka: ciasto, napoje, słodycze, wata cukrowa, popcorn.
  7. Do sprzątania proszeni są parafianie (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką.
  8. W czasie ferii zimowych Msze św. w kaplicy będą o godz. 7.53 bądź 17.45.
  9. W związku z dużą ilością zamawianych Mszy św. zwracamy się z prośbą do rodzin zamawiających Msze św. gregoriańskie, aby połowa z nich mogła być odprawiona poza parafią, co umożliwi innym parafianom zamówić Msze św. indywidualne. Dziękujemy za zrozumienie.
  10. W poniedziałek 13.01.2020r. w godz. (14.00-17.00) w Biurze Sołtysa będzie pobierana opłata za wywóz nieczystości stałych. Będzie można również opłacić składki na ubezpieczenie budynków i pojazdów u przedstawiciela PZU S.A.