II NIEDZIELA ADWENTU

08.12.2019 r.

1.    Dziś o godz. 12.00 Godzina Łaski dla całego świata, w modlitwie polecamy różne intencje. Dzieci klas trzecich SP
w kaplicy o godz. 9.30 i w kościele o godz. 11.00 otrzymają medaliki.
 Obchodzimy również Dzień Modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie, po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.

2.    Zapraszamy na Msze św. roratnie. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlącej się o trzeźwość; we środę spotkanie Akcji Katolickiej.

3.    We środę na Mszy św. o godz. 17.00.  spotkanie grupy „Duchowe Dzieci św. Marcina”. Zapraszamy serdecznie naszych Parafian, którzy pragną poznać i żyć według charyzmatu św. Patrona naszej parafii. Na Mszę św. zapraszamy wszystkie klasy, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania od klasy VI począwszy, z dolnej części parafii. Spotkania odbywają się 11 dnia każdego miesiąca.

4.    Do sprzątania kościoła proszeni są parafianie (…). Zachęcamy do zaopatrzenia się w prasę katolicką.

5.    Policja przestrzega, aby nie wpuszczać do domu ludzi podających się za pracowników gazownictwa i nie podpisywać z nimi umów, gdyż często są to oszuści.

6.    Pan Sołtys informuje, że w poniedziałek 09.12.2019r. w godz. 10.00-13.00 w Biurze Sołtysa będzie pobierana opłata za wywóz nieczystości stałych.