Ładowanie...

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.11.2019 r.

1. Jutro uroczystość św. Marcina Bpa, patrona naszej parafii. Uroczystej sumie odpustowej o godz. 11.00 przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. Wojciech Bolanowski - nasz były wikariusz. Zapraszamy wszystkich Parafian, także z górnej części. Porządek Mszy świętych w dzień odpustu w kościele parafialnym będzie niedzielny: 7.30; 11.00; 16.30. W kaplicy Msza św. o godz. 15.00. W dzień odpustu parafialnego obchodzimy również Narodowe Święto Niepodległości - dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Polecamy Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę.

2. Wspólnota młodzieżowa RAM zaprasza w tym dniu na wieczornicę patriotyczną, która odbędzie się po Mszy św. wieczornej.

3. W dniu naszego Patrona, po każdej Mszy św, wspólnota RAM będzie rozprowadzać symboliczne aniołki. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na działalność tejże wspólnoty.

4. Do sprzątania kościoła proszeni są parafianie (…). Zachęcamy do zaopatrywania się w prasę katolicką.

5.  Uprzejmie informujemy mieszkańców Sołectwa Przysietnica, że w dniu 15.11.2019 r. (tj. piątek) w godz. 9.00-13.00 w biurze Sołtysa będą pobierane: inkaso podatku: rolnego, leśnego i od nieruchomości oraz opłata za wywóz odpadów komunalnych. Informujemy również, iż biuro Sołtysa w miesiącach od listopada do kwietnia będzie czynne w poniedziałki w godz. 14.00-17.00.

6. Gmina Brzozów ogłasza dodatkowy nabór do projektu wymiany kotłów C.O. na paliwa stałe na kotły gazowe. Dotatkowe informacje można uzyskać w pok. nr 21 Urzędu Miejskiego oraz na stronie internetowej Gminy Brzozów. 

7. Od dnia dzisiejszego Młodzież Oazowa będzie rozprowadzać kalendarze na rok 2020. 

8. Spotkanie dzieci komunijnych z górnej częsci parafii w sobotę o godz. 10.00.