Ładowanie...

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
26.11.2023 r.

  1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla - ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego NSPJ. Za pobożne uczestnictwo w nim można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiejsza zbiórka do puszek jest wsparciem inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich i przeznaczona na paczki mikołajkowe dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych z naszej miejscowości.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca. W piątek po Mszy Świętej porannej w kościele parafialnym całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Do osób chorych udamy się z Najświętszym Sakramentem o godzinie 8.00. W sobotę w kościele o godz. 6.30 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  3. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od godziny 16.00: w kaplicy w czwartek, a kościele parafialnym w piątek.
  4. W sobotę, 2 grudnia o godzinie 10.00, rozpocznie się dekanalne dziękczynienie za beatyfikację Rodziny Ulmów w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Humniskach – Krzyżówka. Zaproszenie i szczegóły spotkania na plakacie i w gazetce.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu rozpoczynająca nowy rok liturgiczny pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołom Wschodu”.
  6. Burmistrz Brzozowa zaprasza osoby starsze, samotne i z niepełnosprawnością na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 20 stycznia 2024 roku, o godzinie 14.00 w Domu Strażaka w Przysietnicy. Chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu można zgłaszać do 8 grudnia b.r., telefonicznie lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Brzozowie – pokoje nr 11 i 12. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej Gminy Brzozów.