V Niedziela Wielkanocy
15.05.2022 r.

1. Dziś Msze św. przedpołudniowe w kościele o godz. 7.30 i 9.30., w kaplicy o godz. 11.00 dzieci klasy III Szkoły Podstawowej nr 2. będą przeżywać Pierwszą Komunię św. Po południu nabożeństwo majowe i Msza św. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na parafie naszej Archidiecezji potrzebujące pomocy.
  2. Dzieci pierwszokomunijne będą przeżywać w kaplicy swój „biały tydzień”.
  3. Dziękujemy Rodzicom dzieci klas III SP nr 1, p. katechetce Janinie, Dyrekcji i wychowawcom naszej szkoły za przygotowanie dzieci do pierwszej Spowiedzi i Komunii św. Dzieciom, służbie kościelnej i obsłudze za piękną uroczystość. Bóg zapłać rodzicom za dar ołtarza w kwocie 1 tyś zł.
  4. W piątek o godz. 18.00 w kościele parafialnym Msza św. z katechezą o Duchu Św. i spotkanie modlitewne w czasie którego będziemy przyzywać Ducha Św.
  5. Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień są proszeni parafianie (…).
  6. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Brzozowie informuje o programie „Profilaktyka 40 Plus”. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.
  7. Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy informuje, iż od najbliższego poniedziałku – 16 maja 2022 r. – prowadzone będą zapisy do Przedszkola Samorządowego w Przysietnicy.  Zapisu dziecka można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 14.00 w sekretariacie przedszkola. Rekrutacja w postępowaniu uzupełniającym potrwa do 25 maja br.