XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.06.2020 r.

1. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Modlimy się za papieża Franciszka, modlitwą obejmujemy również jutrzejszych solenizantów, a wśród nich ks. Pawła, naszego wikariusza i p. Piotra naszego organistę. Życzenia złożymy na Mszy św. o godz. 7.30. Składka z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. w naszej parafii: przed południem w kościele o godz. 7.30, w kaplicy o godz. 9.30, po południu w kościele i kaplicy o godz. 18.00.

2. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

3. We środę w kaplicy spotkanie Duchowych Dzieci św. Józefa. Uczniowie klasy VIII SP nr 2 otrzymają świadectwa z religii.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w kaplicy w czwartek od godz. 17.00 (I spowiedź dzieci klasy III SP nr 2), w kościele w piątek od godz. 17.00. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Z posługą sakramentalną do chorych udamy się w piątek od godz. 8.00.

5. Za tydzień w naszej parafii niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych. W górnej części parafii dodatkowa Msza św. o godz. 11.00 z racji Pierwszej Komunii św. dzieci z klasy III SP nr 2. Zbiórka do puszek dla dotkniętych w tych dniach powodzią.

6. Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień są proszeni parafianie z domów (…).