Ładowanie...

Kościół Parafialny

(od 11.11.2019 r. do 17.11.2019 r.)
Poniedziałek
2019-11-11
07:30

1. +Jan Pietryka - gr. 8
2.+Jan i Stanisława Pytlak - of. córka z rodziną

Poniedziałek
2019-11-11
11:00

1. Za Parafian
2. + Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę M. Najśw. w dalszym życiu w Rocznicę Ślubu Jadwigi i Władysława
3. O łaskę zdrowia dla Oliwii
4. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Romana i Bogusławy Rzepków oraz ich Rodziny
5. + Aniela Gałkowska - gr. 11 - przeniesiona z Kaplicy

Wtorek
2019-11-12
07:00

1. Jan Pietryka - gr. 9 

Wtorek
2019-11-12
17:00

1. Józef Bąk - w 9-rocz Śmierci

Środa
2019-11-13
07:00

1. ++ s. Lucyna, s. Karolina, Władysław Szczepek - of. rodzina

Środa
2019-11-13
17:00

1. +Jan Pietryka - gr. 10

Czwartek
2019-11-14
07:00

1. + Aniela i Józef Pietryka oraz Zmarli z rodziny Pietryków - of. Jan
2. + Helena Olejko - of. sądziedzi brata Józefa 

Czwartek
2019-11-14
17:00

1. Jan Pietryka - gr. 11 

Piątek
2019-11-15
07:00

1. +Jan Pietryka - gr. 12
2.+ Helena Olejko  - of. sądziedzi  

 

Piątek
2019-11-15
17:00

1. Ks. Franciszek Rzepka - w kolejną Rocznicę Śmierci - of. siostra Bożena z rodziną

Sobota
2019-11-16
07:00

1. + Stanisław Szałajko, Maria i Józef Żelaznowski - of. rodzina

Sobota
2019-11-16
17:00

1. + Jan Pietryka - gr. 13

Niedziela
2019-11-17
07:30

1. + Jan Pietryka - gr. 14
2. + Mąż i rodzie z obydwu Stron - of. Anna Bąk

Niedziela
2019-11-17
11:00

1. Za Parafian
2. +Paweł Gazdowicz - of. rodzice

Niedziela
2019-11-17
16:30

1. +Janusz Kufel - of. żona




Kaplica pw. św. Józefa

(od 11.11.2019 r. do 17.11.2019 r.)
Poniedziałek
2019-11-11
15:00

1. +Ignacy Wrona - comiesięczna - of. córka Irena z mężem i wnuki z rodzinami

Wtorek
2019-11-12
07:00

1. +Aniela Gałkowska - gr. 12
2. +Stanisław Rzepka - comiesięczna - of. żona z rodziną

Środa
2019-11-13
07:00

1. + Aniela Gałkowska - gr. 13
2. + Franciszek, Kazimierz i Władysław Rachwał - of. Stanisława Grochmal z rodziną

Czwartek
2019-11-14
17:00

1. +Aniela Gałkowska - gr. 14

Piątek
2019-11-15
17:00

1. +Aniela Gałkowska - gr. 15
2. +Stefania Zubel - 9-rocz Śmierci; +Władysław - of. rodzina

Sobota
2019-11-16
07:00

1. +Aniela Gałkowska - gr. 16
2. +Emilia Zubel - of. róza Zbiegniewa Bąka

Niedziela
2019-11-17
09:30

1. +Aniela Gałkowska - gr. 17
2. +Stefania Kwolek - w kol. rocz. Śmierci; +Franciszek - of. córka z rodziną
 

Niedziela
2019-11-17
15:00

1. +Stanisław; +Józef; +Maria Ślączka - of. rodzina
 




Poza Parafią

(od 11.11.2019 r. do 17.11.2019 r.)