Ładowanie...

Kościół Parafialny

(od 16.06.2024 r. do 24.06.2024 r.)
Niedziela
2024-06-16
07:30

1. Władysław i Stanisława Ścibor - od syna Tadeusza 
2. Za parafian 

Niedziela
2024-06-16
11:00

1. Jan Daszkiewicz - od żony 
2. Janina i Kazimierz Buczek 

Niedziela
2024-06-16
16:30

1. Rodzice: Maria i Józef Obłój, bracia: Rudolf i Stanisław, przodkowie

Poniedziałek
2024-06-17
07:00

1. Aniela Rzepka (2.r.) - od męża 
2. o. Manswet:  Władysław Kozimor - od Alicji i Bogdana Mleczko 

Poniedziałek
2024-06-17
18:00

1. Dziękczynna w 6 rocznicę urodzin Aleksandry z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej 

Wtorek
2024-06-18
07:00

1. Maria i Piotr Szczepek - od córki Lucyny 
2. o. Manswet:  Aniela Dobosz - od córki Agaty 

Wtorek
2024-06-18
18:00

1. Paweł Gazdowicz - od rodziców 

Środa
2024-06-19
07:00

1. Bronisław Szarek (2.r.) - od rodziny 
2. o. Manswet:  Aniela Dobosz - od córki Marii 

Środa
2024-06-19
18:00

1. Danuta i Fracniszek Buczek - od Kazimierza 

Czwartek
2024-06-20
07:00

1. Stanisława Kwartnik - od rodziny 
2. o. Manswet:  Aniela Dobosz - od wnuczki Iwony z rodziną 

Czwartek
2024-06-20
18:00

1. Danuta i Franciszek Buczek 

Piątek
2024-06-21
07:00

1. Ryszard Zubel (35.r.) - od mamy 
2. o. Manswet:  Aniela Dobosz - od wnuczki Iwony z rodziną 

Piątek
2024-06-21
18:00

1. Władysław i Józefa Sobota - od syna Jana z rodziną 

Sobota
2024-06-22
07:00

1. Teresa i Franciszek Inglot 

Sobota
2024-06-22
18:00

1. W intencji rodzin, które w ostatnich 30 dniach przyjęły peregrynujący obraz bł. Pauliny Jaricot
2. Maria i Ignacy Mazur - od syna Edwarda 

Niedziela
2024-06-23
07:30

1. Edward Data 
2. Janina Pomykała - od róży Wandy Bąk 

Niedziela
2024-06-23
11:00

1. O Boże błogosławieństwo o potrzebne łaski w duszpasterskiej posłudze dla ks. Proboszcza z okazji imienin - od Akcji Katolickiej 
2. Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Szymona, o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny 

Niedziela
2024-06-23
16:30

1. Za parafian 




Kaplica pw. św. Józefa

(od 16.06.2024 r. do 24.06.2024 r.)
Niedziela
2024-06-16
09:30

1. Dzięczynna w 35 rocznicę ślubu Grażyny i Bogdana 
2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla sióstr z róży Agaty Bąk i za siostry 

Niedziela
2024-06-16
15:00

1. Dziękczynna z okazji 75 rocznicy urodzin Mamy - od dzieci 

Poniedziałek
2024-06-17
07:00

1. Stanisław (22.r.) i Stanisława Herbut 
2. Helena Bąk - od pracowników i kolegów z Nadleśnictwa w Brzozowie 

Wtorek
2024-06-18
07:00

1. Maria - od siostry Ireny z oddziału chirurgii ogólnej 

Środa
2024-06-19
07:00

1. Maria - od koleżanek i sióstr z oddziału chirurgii ogólnej 
2. Helena Bąk - od Heleny Mazur 

Czwartek
2024-06-20
07:00

1. Ludwika i Józef Tercha - od rodziny 
2. Piotr Rzepka - od żony 

Piątek
2024-06-21
08:00

1. Władysław Zubel - od żony 

Sobota
2024-06-22
07:00

1. Maria Bąk - od Zuzanny Dobosz 

Niedziela
2024-06-23
09:30

1. Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Janiny i Tadeusza Buczek z prośbą o dlasze Boże błogosławieństwo - od dzieci z rodzinami 
2. Jan Haduch i Janina Zubel - od Karoliny i Weroniki 

Niedziela
2024-06-23
15:00

1.  Józef Rzepka - od córki Katarzyny z rodziną 




Poza Parafią

(od 16.06.2024 r. do 24.06.2024 r.)
Niedziela
2024-06-16
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jerzy Dereń - od mamy z rodziną 

Poniedziałek
2024-06-17
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jerzy Dereń - od Marii i Zdzisława Rzepki 

Wtorek
2024-06-18
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jerzy Dereń - od kolegi Wiesława 

Środa
2024-06-19
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jerzy Dereń - od rodziny Surowiec i Łojek 

Czwartek
2024-06-20
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jerzy Dereń - od koleżanek siostry

Piątek
2024-06-21
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jan Obłój - od Zofii i Mariana Herbut

Sobota
2024-06-22
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jan Obłój - od Zofii i Mariana Herbut

Niedziela
2024-06-23
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jan Obłój - od koleżanek córki Teresy z firmy ARTGOS

Poniedziałek
2024-06-24
ks. Yean Choong, Rzym

1. Jan Obłój - od koleżanek córki Teresy z firmy ARTGOS

Niedziela
2024-06-16
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od I Szczepu Orląt - Jasło 

Poniedziałek
2024-06-17
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od I Szczepu Orląt - Jasło 

Wtorek
2024-06-18
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od Zofii i Tadeusza Żurek 

Środa
2024-06-19
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od Harcerskiego Kręgu Seniorów Sobniów 

Czwartek
2024-06-20
ks. Józef Olejko, Kielce

1.  Jan Obłój - od rodziny Wielisowskich z Jasła 

Piątek
2024-06-21
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od członków klubu PTTK - Dębica, Wiśniowa i Ropczyce 

Sobota
2024-06-22
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od członków klubu PTTK - Dębica, Wiśniowa i Ropczyce 

Niedziela
2024-06-23
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od członków klubu PTTK - Dębica, Wiśniowa i Ropczyce 

Poniedziałek
2024-06-24
ks. Józef Olejko, Kielce

1. Jan Obłój - od członków klubu PTTK - Dębica, Wiśniowa i Ropczyce 

Niedziela
2024-06-16
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od Anny i Andrzeja Bąk 

Poniedziałek
2024-06-17
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od koleżanek o oddz. Hematologii Onkologicznej 

Wtorek
2024-06-18
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od rodziny Łuców 

Środa
2024-06-19
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od matki chrzestnej 

Czwartek
2024-06-20
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od matki chrzestnej 

Piątek
2024-06-21
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od matki chrzestnej 

Sobota
2024-06-22
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od rodziny Kornaga 

Niedziela
2024-06-23
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od rodziny Kornaga 

Poniedziałek
2024-06-24
ks. Andrzej Witek, Woronowo, Białoruś

1. Anna Pietryka - od rodziny Kornaga