strona parafii- gora
22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01 WRZEŚNIA 2019 r. Drukuj

 

1. Dziś w naszej parafii niedziela adoracyjna ze zmianą tajemnic różańcowych. Za tydzień składka w kopertach na remonty naszych świątyń.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w kaplicy we czwartek od godz. 17.00., w kościele w piątek od godz. 17.00. Z posługą sakramentalną do chorych udamy się w piątek od godz. 8:00. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień do sprzątania prosimy parafian z domów (…). Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapisywania się na Pielgrzymkę Róż.

4. Przypominamy, że rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2019/2020 nastąpi w poniedziałek 2 września. Msze św. w kościele i kaplicy o godz. 8.00. Zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów szkół i przedszkola.

5. Dzieci i młodzież, którzy chcą należeć do „Oazy” zapraszamy na spotkanie w piątek po Mszy św. w Kaplicy. Będzie to spotkanie rozpoczynające nowy rok formacyjny. Serdecznie zapraszamy!!!

6. Burmistrz Brzozowa informuje, że w dn. 05 września w godz. od 12.30 do 15.30 w biurze sołtysa pobierana będzie podatek od nieruchomości, rolny, leśny. W sobotę (07.09) szczepienie psów przeciw wściekliźnie.