TURNIEJ MINISTRANCI 2023

09 grudnia 2023 w SP nr 2 w Przysietnicy odbył się XIV Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną Liturgicznej Służby Ołtarza na szczeblu dekanalnym. Naszą parafię reprezentowali ministranci w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsi i starsi wywalczyli pierwsze miejsca i zagwarantowali sobie udział na szczeblu archiprezbiterialnym. W młodszej drużynie królem strzelców turnieju został Szymon Rudnik, który strzelił 13 bramek, a bramkarzem turnieju został Antoni Wania, który zachował czyste konto. W starszej kategorii królem strzelców turnieju został Kamil Rzepka (10 bramek), a najlepszym bramkarzem został Filip Jajko.

Wyniki meczów:
Grupa młodsza:
Przysietnica 9 – 0 Humniska,
Przysietnica 24 – 0 Zmiennica.

Grupa starsza:
Przysietnica 12 – 1 Izdebki,
Przysietnica 12 – 3 Zmiennica.

Skład naszych drużyn:
Grupa młodsza:
Wania Antoni (kapitan), Buczek Antoni, Buczek Karol, Data Jakub, Rudnik Szymon, Rzepka Radosław, Sobota Jakub, Szałajko Kacper, Szarek Dawid.

Grupa starsza: Szczepek Marcin (kapitan),Dobosz Dawid, Jajko Filip, Kolbuch Mateusz, Kuś Błażej, Rzepka Kamil, Szczepek Oskar, Ścibor Miłosz, Wania Alan.

Dziękujemy naszej piekarni, która dla wszystkich ufundowała drożdżówki.